بیمه عمر و تأمین آتیه

 افراد دوراندیش در شرایط خوش به فکر روزهایی هستند که زندگی روی دیگر خود را نشان خواهد داد و از امروز آینده را تدبیر می‌کنند.

بیمه عمر برخلاف نام آن بیمه‌ای برای زندگی و پایداری شادی‌های زندگی طراحی شده است، به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین محصولات بیمه‌ای در سراسر جهان و سرمایه گذاری بلند مدت می‌باشد.

کارشناسان شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به نیازهای جامعه امروز و همچنین تأمین انواع خواسته‌های مشتریان اقدام به طراحی نوعی از بیمه‌های زندگی نموده است تا بتوانند رضایت کامل بیمه گذاران را برآورده سازند.

شما نیز می‌توانید با مطالعه بخش‌های زیر از هریک از ویژگی‌ها و مزایای این محصول مطلع گردیده و در پایان در صورت هرگونه نیاز به مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 

 

سود تضمین شده

شرکت بیمه پاسارگاد بر اساس قانون، بیمه گذاران خود را در منافع شرکت سهیم کرده و سالانه 21% سود مشارکت در منافع به آنها می‌پردازد که این سود در حساب بیمه گذاران ذخیره گردیده و در انتهای قرارداد به نامبرده بصورت یکجا پرداخت می‌گردد. 16% از این سود تضمین شده توسط بیمه مرکزی بوده و شرکت بیمه پاسارگاد نیز 3 الی 5 درصد افزون بر سود تضمینی بیمه مرکزی جمعاً معادل 19 الی 21 درصد سود مشارکت در منافع را ارائه می‌دهد.

اندوخته طلایی

تعهد بیمه پاسارگاد در این بیمه نامه در صورت حیات بیمه شده در پایان مدت، پرداخت اندوخته بعلاوه سود مشارکت در منافع بصورت یکجا به بیمه گذار از محل اندوخته ایجاد شده خواهد بود. بر روی مبلغ حق بیمه پرداختی بیمه شدگان بیمه عمر و تامین آتیه، سالانه 20% سود تضمینی محاسبه گردیده و در اندوخته آنها ذخیره میگردد. این سود بصورت مرکب در هر سال در حال افزایش بوده و در پایان قرارداد می‌تواند بصورت یکجا دریافت گردد.

بازنشستگی رویائی

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق‌ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را هم ندارد. در پایان قرارداد این بیمه نامه ، مبلغی بعنوان سرمایه بیمه جمع آوری گردیده است، که متعلق به بیمه گذار است. حال یکی از شرایط ویژه این بیمه نامه، تبدیل این مبلغ اندوخته بصورت حقوق بازنشستگی می‌باشد، به این صورت که بیمه گذار این مبلغ را سپرده گذاری نموده و بصورت مادام‌العمر هر ماه مبلغی تحت عنوان حقوق بازنشستگی دریافت می‌کند. این حقوق بازنشستگی مستقل بوده و هیچگونه تداخلی با سایر حقوق های بازنشستگی ندارد.

وام ضروری

بیمه گذار میتواند بعد از گذشت دو سال از شروع بیمه نامه خود، مبلغی معادل 90 درصد سرمایه جمع آوری شده خود را بصورت وام بدون بهره از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت نموده و حداکثر ظرف مدت دو سال آنرا تسویه کرده و مجددا دریافت نماید. این وام میتواند در زمینه های گوناگون از جمله تحصیلات، خرید مسکن، ازدواج و بسیاری از چیزهای دیگر کارساز واقع شود. در واقع بیمه گذاران ما در طول 30 سال امکان دریافت 28 نوبت وام با شرایطی استثنائی را برای خود فراهم آورده‌اند. این وام بدون نیاز به ضامن، وثیقه و دوره انتظار بوده و حداکثر ظرف مدت 10 روز پرداخت می‌گردد.

تخفیف‌های بیمه‌ای

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه ۵ تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است. دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می توانند در زمان خرید بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند. گفـتنی است خریداران این بیمه نامه ها می توانند با مراجعه به شـعبه ها و نمـایندگی های سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره مند شوند.

بیمه تکمیلی درمان

یکی از معظلات موجود در جامعه امروز هزینه‌های سرسام‌آور درمان بوده که عموماً شرکت‌های بزرگ با عقد قراردادهای بیمه تکمیلی درمان، بخشی از این هزینه‌ها را تأمین می‌کنند و از آنجایی که این قراردادها به صورت گروهی ارائه می‌گردد و امکان عقد قرارداد انفرادی وجود ندارد لذا شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم نموده تا بیمه‌شدگان عمر، پس از جمع‌آوری ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان در صندق ذخیره خود می‌توانند از امکانات بیمه تکمیلی به صورت کاملاً رایگان تا پایان قرارداد بهره‌مند گردند.

غرامت ابتلا به بیماریهای خاص

پنج مورد از بیماری ها، از نظر شرکت بیمه در گروه بیماری های خاص قرار میگیرند. این بیماری ها عبارتند از: "سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب و عروق، پیوند اعضای داخلی بدن، انواع سرطان" شرکت بیمه پاسارگاد، در طول مدت زمان بیمه نامه، به بیمه گذاران برای ابتلا به این بیماری ها، برای هر بیماری تا سقف مبلغ 40.000.000 تومان هزینه درمان میپردازد.

هزینه درمان ناشی از حادثه

مسلماً خطر و حادثه در کمین هر شخصی بوده و استثنائی ندارد. بیمه شدگان بیمه عمر و تامین آتیه، مشمول جبران هزینه‌های تکمیلی ناشی از حادثه نیز هستند. در هر حادثه ممکن است بر اثر شدت آن بیمه شده فقط دچار آسیب های فیزیکی شده و نیاز به هزینه درمان پیدا کند که شرکت بیمه پاسارگاد تا سقف 25.000.000 تومان هزینه‌های درمان پزشکی وی را می‌پردازد. این پوشش در ابتدای هر سال بیمه‌ای شارژ‌ می‌گردد و امکان استفاده در هر سال برای بیمه شده وجود دارد.

غرامت نقص عضو در اثر حادثه

چنانچه بیمه شده به هر دلیلی دچار حادثه‌ای گردد و اگر این حادثه منجر به نقص عضو بیمه شده گردد، مبلغی معادل 250.000.000 تومان بابت جبران غرامت نقص عضو بیمه شده، علاوه بر هزینه‌های درمانی ناشی از حادثه توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت می‌گردد.

پوشش از کار افتادگی

کلیه بیمه شدگان شاغل، مشمول پوشش از کار افتادگی میشوند. در صورتی که بیمه شده به هر علت چه بر اثر بیماری و یا بر اثر حادثه دچار از کار افتادگی شده و ادامه فعالیت شغلی برای او میسر نباشد ، از پرداخت ادامه حق بیمه به طور کامل معاف گردیده. همچنین شرکت بیمه پاسارگاد تا سقف 60.000.000 تومان بابت جبران غرامت از کار افتادگی به وی پرداخت مینماید.

پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی

شرکت بیمه پاسارگاد، منزل مسکونی بیمه شده را در تمام طول مدت قرارداد تا سقف ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار میدهد.این پوشش صرفا جهت حادثه آتش سوزی می‌باشد. لازم به ذکر است، این پوشش هیچگونه ارتباطی با بیمه نامه آتش سوزی که بطور اختصاصی برای منزل مسکونی منعقد میگردد نداشته و فقط یکی از پوشش‌های ویژه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد میباشد.

حق بیمه

شما میتوانید با پرداخت مبلغی حتی ناچیز بعنوان حق بیمه که این مبلغ بر اساس توانائی شما می‌باشد از تمامی مزایای این بیمه نامه بطور یکجا استفاده کنید. این مبلغ از سالیانه 3.600.000 ریال آغاز و تا هر میزان دلخواه قابل انتخاب می‌باشد. ضمنا شما میتوانید مبلغی را بعنوان سپرده به حق بیمه ماهانه خود افزوده و از مزایای آن نیز بهره‌مند گردید.

نحوه پرداخت

مهمترین ویژگی این بیمه نامه انعطاف در دریافت مبالغ حق بیمه می‌باشد. علی رغم اینکه ماهیت قراردادهای بیمه عمر سالانه میباشد ولی شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده که میتوانند مبالغ حق بیمه را در بازه های زمانی ماهانه؛سه ماهه؛شش ماهه؛ سالانه پرداخت نمایند. بدیهی‌ست چنانچه اقساط پرداختی به قطعات کوچکتر تقسیم گردد در اندوخته پایانی تاثیر گذار خواهد بود.

فوت

چنانچه فرد بیمه شده در هر زمان و به هر علتی فوت کند می‌تواند مطمئن باشد که در نبود وی مبلغ قابل توجهی از طرف شرکت بیمه پاسارگاد به خانواده و بازماندگان وی و یا هر شخص بخصوصی که قبلا خود مشخص نموده پرداخت میگردد. شرکت بیمه پاسارگاد در صورت فوت بیمه شده به هر علت، تا سقف 250.000.000 تومان و به علت حادثه تا سقف 500.000.000 تومان غرامت فوت به بازماندگان وی می‌پردازد. در واقع به عبارتی افراد با خرید این بیمه نامه پس از فوت هم قادر به تامین نیازهای خانواده خود می‌باشند. 

 

 

 

استعلام و محاسبه بیمه عمر          فرم مشاوره و ثبت‌نام

 

 


 

تماس با ما

 

نشانی: شهرک اکباتان، فاز۱، بلوار شهید نفیسی، روبروی دبیرستان شهید عموئیان، مجتمع مهآب، طبقه اول، واحد۱

مدیریت:‌ ۴۴۶۷۰۷۰۳        فروش: ۴۴۶۵۶۰۳۹       فکس: ۴۴۶۹۵۲۳۵

همراه: ۰۹۳۳۶۰۰۱۴۱۱    -    ۰۹۳۵۵۸۱۶۶۱۶    -    ۰۹۱۲۳۰۰۱۴۱۱